Mapa

• Czy potrafisz uchwycić wyjątkowe emocje w obiektywie? Czy twoje fotografie potrafią opowiedzieć historię? Jeśli tak to mamy dla ciebie wyzwanie.

Chcemy zachęcić Cię do aktywnego uczestnictwa w świętowaniu dnia 3-go Maja poprzez udział w konkursie fotograficznym pt. "Pokaż jak świętujesz Dzień Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja".

Użyj swoich umiejętności twórczych i stwórz fotografię, która odzwierciedli sposób w jaki świętujesz. Pamiętaj, że na fotografii musisz być widoczny również Ty, tak aby nie było wątpliwości, że to Twoja fotografia.

• Klasa 8a rozumie, że matematyka i sport ma wiele wspólnego. Bez treningu nie ma sukcesu.

• Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobywając w ogólnej klasyfikacji 852,5 pkt.

A z tymi scenkami musieli się zmierzyć by zwyciężyć!!!

1) NA PRZEKÓR OJCU SIĘ ZATRZYMAM - scenka na Placu WolnościScenariusz polegał na przeprowadzeniu resuscytacji krążeniowo oddechowej u dziecka zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

Piątek 26.04.2024