Mapa

• W ostatnich tygodniach uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie Wielka Liga Czytelników.

Aby w I etapie zdobyć wymagane sprawności, młodzi czytelnicy musieli przeczytać wybrane utwory z listy podanej przez organizatora, a następnie wypełnić test lub przygotować plakat dla danej powieści. Uczniowie z entuzjazmem podeszli do tego ogólnopolskiego konkursu i, ku uciesze pań bibliotekarek, często odwiedzali bibliotekę. Kolejny etap (półfinał) był również okazją do sprawdzenia swoich umiejętności czytania ze zrozumieniem i zapamiętywania. Polegał na przeczytaniu kolejnej książki i wykazaniu się jej znajomością. Etap półfinałowy odbywał się na terenie szkoły.

• Wiosna na Świetlicy Środowiskowej

- Puk, puk!

- Kto tam?

- To ja Zajączek! 😊

Ostatnio na świetlicę środowiskową zawitała Wiosna. Wychowankowie pod okiem wychowawców poznali wiele ciekawych technik plastyczno-technicznych oraz wykonali wiosenne prace. Wiosna nie była jedynym gościem. Ostatnio Dzieci odwiedził również Zajączek.

To była miła niespodzianka! Dziękujemy 😊

• Samorząd Uczniowski i Biblioteka Szkolna z okazji Pierwszego Dnia Wiosny zorganizowali „Wiosenny Kiermasz Różności”. Na Uczennice i Uczniów naszej szkoły czekały słodkości i dużo różności.Tego dnia SU oraz Świetlica Szkolna zaproponowali również „Dzień wiosennych fryzur”. Każdy miał swoją niepowtarzalną fryzurę. Artystyczny nieład, loki, a może tradycyjnie z kwiatami we włosach?Był to dzień pełen wrażeń, uśmiechu i ciepła. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzeń 😊

Czwartek 28.03.2024